Integracja online nie znika! Hity na jesień 2022.

kamera

Integracja online nie zniknie, jak wynika z najnowszych trendów i doniesień. Któż by się tego spodziewał? Coś, co miało być przechodnią formą między tym, co pamiętamy sprzed roku 2000 a tym, co miało dziać się po pandemii okazuje się być na tyle popularne, że nigdzie nie wybiera się po tym smutnym i trudnym czasie. Obostrzenia, restrykcje, limity osób mogących spotkać się w rodzinnym gronie czy na imprezie lub wieczorze integracyjnym – imprezy w formie zdalnej miały kojarzyć się właśnie z tym. Co ciekawe, nie dość że nie obrzydły one tym, którzy brali w nich udział przez ostatnie kilkadziesiąt miesięcy, to jeszcze przybywa zwolenników team buildingu online. Niemal wszystkie atrakcje przeniesiono na łono Internetu, ale które z nich spodobały się najbardziej? Które z nich są dziś najbardziej pożądane przez pracowników i menadżerów firm? Odpowiadamy w poniższym artykule.

Degustuj w domowym zaciszu – baw się w gronie kolegów/koleżanek

Degustacja alkoholi to żadna nowość na eventach, których zadaniem jest scalić zespół, zintegrować nieco i zacieśnić relacje między poszczególnymi współpracownikami czy działami. Dlaczego więc nie zrobić z tego interesującego motywu przewodniego? Plan jest bardzo prostu. Pod drzwi każdego z biorących udział w evencie dostarczane są buteleczki i odpowiednie kieliszki czy szklaneczki do degustacji wybranych napojów. Po drugiej stronie internetowego łącza pojawia się specjalista w dziedzinie degustacji napojów z procentami, który krótki opowie nam o historii danego alkoholu, by potem przejść „płynnie” do przyjemniejszej części praktycznej. Odgadywanie trunku, gatunku i tym podobnych jest bardzo ciekawym zajęciem, które wywołuje dobrą atmosferę i wprowadza pozytywne fluidy między zaproszonymi do degustacji uczestnikami. Szczerze polecamy!

Sprawdź też:   Jak sie ubrac na impreze

Improwizacja kabaretowa – bariera wstydu nie istnieje!

Improwizacja w formie online okazuje się być zajęciem dużo śmieszniejszym i dużo ciekawszym jeśli chodzi o integrację firmową online. Prawda jest taka, że nie każdy z nas urodził się by występować przed innymi na scenie – ale każdy może tego spróbować w kameralnym gronie przed ekranem własnego komputera. Zawodowy kabareciarz wprowadzi nas do świata improwizacji i przekaże cenne wskazówki pozwalające odnaleźć się w trudnej sztuce wymyślania dialogów i żartów na poczekaniu. Później każdy z uczestników wcieli się w kabareciarza i spróbuje samodzielnie odegrać scenkę lub odegrać ją w zespole kabaretowym jakim na chwile stanie się grupa zaproszonych gości. Zabawa w formie zdalnej sprawia, że uczestnicy są dużo śmielsi, mają dużo większa ochotę na partycypację w imprezie, a pod koniec mają wiele miłych wspomnień z nią związanych. Team building odbywa się tu niejako samoistnie, ponieważ pracownicy muszą współdziałać ze sobą i uważnie śledzić poczynania wszystkich innych „kabareciarzy”. Efekty często zadziwiają nawet prowadzących!

Warsztaty barmańskie

Tworzenie własnych drinków, w zaciszu własnego domu to nieopisana przyjemność. Robienie tego w gronie kolegów i koleżanek z pracy może dodatkowo potęgować fenomenalną zabawę. Otwarty, roześmiany i pozytywny barman pokaże nam jak mieszać proporcje, których składników używać więcej, których mniej – a w końcu pozwoli nam samemu zmierzyć się z trudną sztuką tworzenia napojów alkoholowych. Najlepsza „praca” otrzyma nagrodę niespodziankę, ale prawda jest taka, że w zasadzie każdy będzie ze swojego dzieła zadowolony. Wspólna degustacja przygotowanych przez siebie drinków to wyjątkowa okazja do odbycia ciekawych, zabawnych rozmów, które zostaną w pamięci i przyczynią się do zacieśnienia więzi między pracownikami

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane