Jaka jest najlepsza muzyka na impreze

Jaka jest najelpsza muzyka na impreze

Impreza wymaga świetnej playlisty, ale jak zdecydować, która będzie najlepsza? Najpopularniejsze wybory są całkowicie niedorzeczne i całkowicie uśmiechnięte: Lionel Richie “All Night Long” czy Pitbull “Hotel Room Service”. Wokal Frankiego Avalona jest nieco przesadzony, ale działa. Bardziej odpowiednią piosenką byłaby “Super Freak” Ricka Jamesa.

Lionel Richie “All Night Long”

Jako najlepsza piosenka na imprezę, “All Night Long” to czysty eskapizm. Tekst nie zawiera żadnego napięcia ani konfliktu; zaczyna się od słów: “Time to raise the roof”, a kończy na “have a blast”. Piosenka ta jest doskonałym przykładem tego, jak muzyka pop może zmienić imprezę w reakcję Pawłowa. Aby wywołać reakcję Pawłowa, piosenka musi być genialnie wykonana i wielokrotnie wbijana do głowy słuchacza.

Przez cały czas trwania piosenki Richie ruguje zwroty z innych języków, aby brzmiała jak afrykańska impreza. Używa takich słów jak “Fiesta”, co oznacza “impreza”, i “Karamu”, co oznacza “impreza”. W piosence pojawia się również fałszywy afrykański śpiew, który Michael Jackson zapożyczył do swojego singla Wanna Be Startin’ Somethin’.

Teledysk Richiego to wielokulturowe święto z kolorową obsadą. Małe dzieci podkręcają włosy, modelki wirują, a szofer zrzuca z siebie kurtkę. Policjant, który zrzucił kurtkę, obraca się wokół własnej pałki. I chociaż Richie nie jest w stanie tańczyć jak statyści, jego szeroki uśmiech mówi wszystko.

Lionel Richie był miłośnikiem muzyki country, gdy mieszkał w Tuskegee w Alabamie. W 1970 r. jego piosenka stała się drugim najpopularniejszym singlem w Stanach Zjednoczonych, zajmując pierwsze miejsce na trzech amerykańskich listach przebojów Billboardu. Zdobyła również nagrodę Grammy i Złoty Glob. Utwór “All Night Long” został również wykorzystany w filmie “White Nights”, w którym wystąpili Phil Collins i Steve Lukather z zespołu Toto.

Ta piosenka to klasyczny, imprezowy utwór. Richie jest gorący i ma na swoim koncie wiele przebojów. Jego piosenka “Dancing On the Ceiling” jest stałym elementem imprez. Reżyserem teledysku jest Stanley Donen, który wcześniej wyreżyserował Freda Astaire’a w filmie “Królewskie wesele” z 1951 roku.

Sprawdź też:   Jakie wybrać owoce na impreze

Wpadająca w ucho piosenka nadal jest świetnym wyborem na tę okazję. All Night Long” Lionela Richie to doskonały wybór na imprezę. Piosenka ta stała się ikoną w świecie popu i zasługuje na to, aby ją zagrać na imprezie. Dobrym momentem na jej odtworzenie jest każda chwila! Najlepsza muzyka imprezowa to taka, która sprawia, że impreza jest niezapomniana!

Pitbull’s “Hotel Room Service”

“Hotel Room Service” to idealna piosenka na imprezę Gemini, ponieważ jest bardzo seksowna i pasuje do ich natury. Osoby urodzone pod znakiem Koziorożca są również znane jako towarzyskie motyle i nie lubią być same. Piosenka Pitbulla da Twoim gościom wyobrażenie o tym, jak zabawni i ekscytujący mogą być, gdy tańczą do tej melodii.

Piosenka ta jest bardziej złożona niż większość piosenek, a wersja Pitbulla jest napisana w tonacji h-moll. Tonacja ta jest szóstą najczęściej występującą tonacją wśród wszystkich tonacji i trzynastą najczęściej występującą tonacją w ogóle. Tonacje durowe i molowe są popularne zarówno w muzyce pop, jak i rockowej, a h-moll jest jedną z nich. Tonacja h-moll ma trzy akordy durowe: F#, G# i C#. Pozostałe dwa to akordy mollowe. Aby nauczyć się grać ten utwór, możesz pobrać arkusz kalkulacyjny B-moll lub użyć pliku midi. Zawiera on wbudowaną teorię muzyki i inteligentne propozycje akordów, które pomogą Ci zagrać go perfekcyjnie.

Rick James “Super Freak”

Jeśli chodzi o wybór idealnej muzyki na imprezę, wyróżnia się “Super Freak” Ricka Jamesa, artysty funk i R&B. Singiel z 1981 r. dotarł do Top 20 na liście przebojów Billboardu i stał się hitem dla piosenkarza. Piosenka po raz pierwszy pojawiła się na jego albumie Street Songs, wydanym w kwietniu 1981 roku. Później stał się on najlepiej sprzedającym się albumem Ricka. Na singlu “Super Freak” Ricka skorzystała jego ogólnokrajowa trasa koncertowa z Teeną Marie i Stone City Band. Trasa koncertowa okazała się ogromnym sukcesem – na dwa późnowieczorne koncerty w Long Beach Arena Rick James przyciągnął tłumy liczące nawet 28 000 osób.

Sprawdź też:   Jakie zrobić ciepłe danie na impreze

Piosenka stała się hitem Jamesa na początku lat 90., a jeszcze później była samplowana przez MC Hammera i Da Muttza. Do dziś jest to jeden z najpopularniejszych utworów tamtej dekady. Linia basu piosenki jest klasycznym przykładem funkowego groove’u i dobrym wyborem na imprezę. Bit jest zaraźliwy, a rogi i bas są nieustające.

Choć wiele osób uważa, że piosenki Ricka Jamesa są odpowiednie na imprezę, pytanie, czy pasują do tematu imprezy, pozostaje otwarte. Pytanie, czy piosenki Ricka Jamesa są odpowiednie na imprezę, jest dobrym pytaniem. “Super Freak” i “Give It to Me Baby” to dwa świetne wybory, ponieważ są one hedonistyczne i zorientowane na r&b.

Inną piosenką, którą warto rozważyć na imprezę, jest “Underrated Song” Jamesa. Utwór ten jest skrzyżowaniem r&b i popu. Tekst utworu jest skierowany do kobiet i stanowi spore odstępstwo od zwykłego stylu Jamesa. Sekcja rockowa nadaje temu utworowi popowy klimat, a James śpiewa zwrotki i refren pięknym i miękkim głosem.

Innym popularnym wyborem jest rapowa piosenka Gucci Mane. Oddaje ona hołd piosence “Super Freak”, samplując ją w języku francuskim. Samplowane są także piosenki Lily Allen i brazylijskiego zespołu Banda Uo. Utwór “Super Freak” znalazł się również na ścieżce dźwiękowej filmu “Doktor Detroit” z 1983 roku. Piosenka znalazła się także na pierwszej konferencji wszechfilipińskiej w 1984 r.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane